top of page

GANSY

Bransoletki z gansem: Tekst
Image by Louis Reed
Bransoletki z gansem: Sklep

CZYM JEST GANS?

Gans czyli czwarty stan skupienia gazu (gaz w stanie nanostruktury), który zasila się z naszego środowiska i oddaje pola do środowiska. Dlatego możemy wodę nasycić polami pierwiastka, z którego zrobiony jest Gans. Technologii tej uczy nas Mehran Tavakoli Keshe czyli fizyk nuklearny z Iranu.

Bransoletki z gansem: Tekst

NA JAKIEJ ZASADZIE DZIAŁA GANS?

Analogicznie do magnesu nie widzimy pól działania gołym okiem, ale widzimy efekt tego działania. Pola magnetyczno – grawitacyjne zasilają otoczenie energią zawierającą odpowiednie informacje.

Bransoletki z gansem: Tekst

JAK STOSOWAĆ GANSY?

Bransoletki z gansem: Tekst
Bransoletki z gansem: Pro Gallery

KTO MOŻE KORZYSTAĆ Z GANSÓW I PLAZMATYCZNYCH URZĄDZEŃ?

Każdy. Nie ma ograniczeń wiekowych czy zdrowotnych, wystarczy decyzja, że chce się skorzystać.

Bransoletki z gansem: Tekst

W JAKI SPOSÓB NA CO DZIEŃ MOGĘ WYKORZYSTAĆ SWOJE GANSY?

Wykorzystując fiolki z Gansami możesz wytworzyć własną wodę plazmową. Wodę plazmową możesz wykorzystać na niezliczoną ilość sposobów. Zaleca się inhalacje, spryskiwanie skóry oraz spożywanie wód gansowych. Wód możesz używać w kuchni, dyfuzować, do kąpieli zdrowotnych, do uprawy roślin, dbałości o dobrostan wszystkich domowników, w tym zwierząt i roślin, możesz też poczęstować sąsiada. W pomysłach na stosowanie wód Plazmowych ogranicza Cię tylko wyobraźnia.
Fiolki z Gansami można również nosić przy sobie lub przykładać do ciała w zależności od potrzeb, wtedy bezpośrednio oddziaływa organizm.

Bransoletki z gansem: Tekst
Bransoletki z gansem: Tekst
bottom of page